Rekomendacje

Najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie

Dobra współpraca to dobra komunikacja i sprostanie Twoim oczekiwaniom. Dla nas zawsze na pierwszym miejscu jesteś Ty i Twoje potrzeby. Jesteśmy wdzięczne za tak wspaniałe klientki (oraz klientów) i współprace, w których mogłyśmy wziąć udział.
Dziękujemy za Wasze zaufanie!

Chciałbym podziękować Dziewczynom z Do IT Girl za stronę internetową, którą stworzyły. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu, komu brakuje przysłowiowej kropki nad „i” w postaci własnej strony internetowej.

Olga Marciniak

Ekspert ds. Nieruchomości, olgamarciniak.pl

Współpracowałam z firmą Do IT Girl przy założeniu mojej strony internetowej. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i owocnie. Wszystkie moje sugestie natychmiast były uwzględnione i wprowadzone. Strona wyszła wspaniale. Dziewczyny mają świetne wyczucie klienta i poczucie estetyki. Polecam je do współpracy. Dla mnie była to czysta przyjemność.

Beata Jońska

Właścicielka Szkoły Rozwoju „Just Be”, beatajonska.pl

Kasia i Beata to osoby w pełni zaangażowane w projekt. Cechuje je profesjonalizm oraz doskonała komunikacja z klientem. Strony zaprojektowane dla nas są spójne, przemyślane i atrakcyjne wizualnie. Z pełna odpowiedzialnością polecam usługi dziewczyn.

Bogdan Maślanka

Inwestor w Nieruchomości, obslugamieszkan.pl

Mogę powiedzieć, że współpraca spełniła moje oczekiwania na 100% 🙂 Strona wygląda bardzo estetycznie, profesjonalnie. Dziewczyny uwzględniły wszystkie nasze sugestie i życzenia co do wyglądu strony. Więc dziękujemy raz jeszcze 🙂

Oksana Tsymbalenko

easyestate.com.pl

Dziękuję za stworzenie mojej strony www. Współpraca przy jej tworzeniu była, można powiedzieć… perfekcyjna.
Dziewczyny od razu wyczuły jaki wizerunek chciałam stworzyć i jaki klimat oddać. Wprowadzaliśmy kosmetyczne poprawki.

Bezcenna jest też Wasza wiedza o zastosowaniu dobrych praktyk i poruszaniu się po stronie i w internecie.

Anna Góreczna

annagoreczna.pl

Firma Do It Girl wykazała się dużym zaangażowaniem w wykonaniu dla mnie strony internetowej, co zaowocowało, że www.kretorkapiekna.pl jest przejrzysta, funkcjonalna i profesjonalna. Z czystym sercem mogę polecić usługi tej firmy jako rzetelnego i kompetentnego partnera w zakresie projektów stron internetowych.

Renata Lipowiecka

Kosmetyczka, kreatorkapiekna.pl

Miałam przyjemność współpracować z firmą Do It Girl przy tworzeniu własnej strony internetowej. Od samego początku firma wykazała się bardzo profesjonalnym podejściem do zadania, zbierając szczegółowe i bardzo trafne informacje, co świadczy także o dużym doświadczeniu w zajmowanej się dziedzinie.

Twórcy mojej strony od razu pokierowali moim doborem materiałów, tak aby strona była merytorycznie i wizualnie atrakcyjna. Sama szata graficzna przeszła moje oczekiwania i już pierwsza propozycja została przeze mnie z zaakceptowana z ogromną satysfakcją. Długo zbierałam też wyrazu podziwu wyrażane przez odwiedzających moją stronę.

Współpraca w trakcie pracy nad stroną przebiegała niezwykle sprawnie, szybko i w bardzo miłej atmosferze.

Z pełną odpowiedzialnością i przyjemnością rekomenduję usługi firmy Do It Girl, co sama osobiście także czynię, kiedy tylko mam okazję doradzać przy usługach tworzenia stron internetowych.

Joanna Leszczyńska

Lektor i tłumacz jęz. angielskiego, tlumaczeniaspecjalistyczne.com.pl

Dlaczego polecam współpracę z Kasią przy tworzeniu strony www? Kasia ma doświadczenie i jest profesjonalistką. Najbardziej cenię w naszej współpracy to, że Kasia wspaniale potrafi doradzić co działa, jakie elementy wyróżniają się na stornie, doradzi jak układ wybrać czy przyciski. A do tego jest szybka i konkretna.

Współpraca z Kasią przy tworzeniu strony to sama przyjemność. Nie tylko potrafi doradzać, ale też zainspirować i dobrać narzędzia i wygląd tak aby „wycisnąć” ze strony jak najwięcej, a jednocześnie dzięki empatii i kobiecemu spojrzeniu wydobędzie Twój charakter na stronie.

Małgorzata Wydmańska

Coaching dla Kobiet zapracowanych, malgorzatawydmanska.pl

Stwórzmy razem coś niesamowitego

Z chęcią przeprowadzimy Cię przez cały proces tworzenia strony internetowej od A do Z. Porozmawiajmy o szczegółach!

Bezpłatna konsultacja

Wypełnij formularz

4 + 9 =